spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

ماسک مو خانگی برای موخوره

پنج شنبه یازدهم 10 1399

امروزه همه ما در خانه هایمان لوازم مراقبت از پوست و مو داریم که این موارد شامل کرم آبرسان مو، کرم مرطوب کننده مو و پوست، کرم جوانساز پوست صورت می باشد اما همانطور که می دانید این موارد بسیار گران هستند بنابراین ما می توانیم اقدام به تهیه ماسک مو خانگی برای رفع موخوره و ترمیم مو آسیب دیده داشته باشیم و اگر با از لحاظ مالی محدودیتی ندارید می توانید اقدام به خرید اینترنتی کرم آبرسان مو و خرید کرم درمان موخوره از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

نکات کلی برای تهیه ماسک مو خانگی برای رفع موخوره

1. ابتدا اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده به هیچ ماده ای حساسیت ندارید. اگر شک دارید، حساسیت را با استفاده از مخلوط روی قسمت کوچکی از پوست بازوی خود آزمایش کنید.
2. افرادی که دارای موی خشک، مو خوره و یا آسیب دیده هستند، می توانند به عنوان یک ماسک موی خانگی موخوره و ترمیم مو آسیب دیده در شب استفاده کنند.
3. بهتر است این ماسک ها را بر روی مو خشک و تمیز استفاده کنید.
4. برای استفاده راحت تر، می توانید موهای خود را به بخشهای کوچکتری تقسیم کنید (تقریبا 4 بخش) و قبل از شروع هر قسمت را با یک گیره محکم کنید. سپس به ترتیب شروع به زدن بخش های مختلف ماسک بر روی موها نمایید.
5. می توانید ماسک خود را با استفاده از یک شانه دندان پهن یا انگشتان خود بر روی موها شانه کنید.
6. مهمتر از همه، به انتهای موهای خود توجه کنید. آنها بیشتر به آن احتیاج دارند!
7. موها را جمع کرده و در حالی که ماسک بر روی آن دارید با کلاه دوش یکبار مصرف بپوشانید.

ماسک مو خانگی شیر و عسل برای درمان موخوره 

شیر: حاوی پروتئین و ویتامین و کلسیم است، شیر می تواند در عین حال مقداری درخشندگی و قدرت به موهای شما داده و در ترمیم موهای آسیب دیده و درمان موخوره موثر باشد.
عسل: یک ماده مرطوب کننده آبرسان طبیعی است، به این معنی که آبرسانی عمیق مو به مرطوب نگه داشتن مو کمک می کند. عسل ضمن کاهش شکستگی و رفع موخوره، موهای بی نظم را نیز نرم و صاف می کند. برای افزودن درخشش و رفع موخوره، عسل یک گزینه عالی است!

مواد اولیه تهیه ماسک مو خانگی برای درمان موخوره:

یک فنجان شیر کامل
یک قاشق چای خوری عسل 

طرز تهیه ماسک مو خانگی برای درمان مو خوره:

شیر را کمی گرم کنید، نه گرم، فقط ولرم. بعد از آن، عسل را به شیر گرم اضافه کنید، بگذارید در شیر حل شود. ماسک را بر روی قسمت های مختلف مو به خصوص نواحی موخوره دار بزنید. بگذارید 20 دقیقه بماند. سپس آبکشی کنید، شامپو بزنید و از نرم کننده استفاده کنید. به جز موارد ذکر شده مصرف و خرید اینترنتی کرم آبرسان مو و خرید کرم رفع مو خوره از طریق داروخانه آنلاین پیشنهاد می شود.

(0) نظر
X