spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

بهترین مکمل برای افزایش حجم عضلات و کات

چهارشنبه هفدهم 10 1399

دوران کات یا همان تفکیک با کاهش حجم و افت عضلانی که طی چندین سال زحمت در حوزه بدنسازی است می گوییم. ورزشکاران و خصوصاً بدن‌سازان نیز همواره به دنبال مکمل‌هایی برای چربی سوزی و عضله سازی هستند تا بتوانند با چربی سوزی انرژی موردنیاز بدن را حین تمرینات ورزشی تأمین کنند. پس از رسیدن به وزن و حجم دلخواه در بدن‌سازی برای مشخص شدن بیشتر عضلات ممکن است ورزشکاران مایل به خشک‌کردن بدن باشند. یعنی در این دوره چربی بدن می سوزد بدون اینکه عضله تغییر کند. در ادامه به نعرفی بهترین مکمل ها جهت افزایش حجم عضلات خشک و دوره کات می پردازیم فقط کافی است اقدام به مصرف و خرید مکمل افزایش حجم عضلات خشک و یا خرید اینترنتی مکمل دوره کات از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

BCAA


اگر این سوال را دارید که آمینو اسیدهای شاخه ای است ؟ باید بگوییم که بله بی سی ای ای یک نوع آمینو اسید شاخه ای است که برای کاهش وزن بدون تحلیل حجم عضلات خشک به کار می رود. در یک جمله ، مهمترین نکته ای که باید در مورد BCAA بدانید این است که آنها عناصر سازنده پروتئین هستند. این همان چیزی است که به آنها امکان می دهد تا چنین ترمیم کننده های موثری در بافت بدن باشند، باعث تقویت عضلات و بهبود کمک به تنظیم سیستم ایمنی بدن شوند برای بهره مندی از خواص این مکمل اقدام به خرید قرص بی سی ای ای از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

تقویت کننده های اکسید نیتریک


مکمل های حاوی اکسید نیتریک این ماده شیمایی را در بدن افزایش می دهند و یکی از محبوب ترین مکمل ها در این روزها به شمار می رند. درد عضلانی تجربه ای ناخوشایند است که بعد از تمرینها و ورزشهای سنگین رخ می دهد. این درد معمولا به بعد از تمرینات ورزشی رخ می دهد و در طول 24 ساعت تا 72 ساعت بعد از ورزش شدیدتر می شود که مصرف مکمل اسید نیتریک منجربه کاهش درد عضلانی می گردد.

 اکسید نیترات در بسیاری از سلولها وجود دارد و سبب گشادی عروق و انبساط آنها می شود. همین امر سبب می شود خون به راحتی در بدن جریان یابد و مواد مغذی و اکسیژن بیشتری به عضلات در طول تمرینات برسد. در نتیجه عملکرد ورزشکاران افزایش پیدا میکند. خوردن سبزیجات و مصرف و خرید قرص ویتامین سی و E از طریق داروخانه آنلاین می تواند منجربه تقویت اکسید نیتریک گردد.

منیزم


به نظر من، این یکی از کم مصرف ترین مکمل های موجود در بازار است. دو روش عمده وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان مکمل کات عمل کند:

با کاهش خستگی عضلانی و افزایش استقامت بدنی ؛ بهبود کیفیت خواب، به طوری که بدن شما بتواند ریکاوری شود و روز بعد همه کار را دوباره انجام دهد. منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و در کل کره زمین وجود دارد. این یک عنصر شیمیایی است، که آن را اساسی می کند. در حقیقت، منیزیم در تک سلول های بدن شما وجود دارد: بنابراین بله، می تواند نقش عمده ای در سلامتی بدن شما داشته باشد. منیزیم در بیش از 300 فرآیند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این ماده به ایجاد انرژی ، تشکیل پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند و حتی نشان داده شده است که عملکرد مغز مانند توانایی یادگیری و حافظه را تقویت می کند. منیزیم برای مراحل اولیه رژیم های کاهش وزن و تناسب اندام بسیار مهم است. این به شما کمک می کند که برای مدت طولانی تری تمرین کنید و به دستاوردهایی برسید که بیش از ماه اول طول بکشد لذا هر چه سریع تر اقدام به خرید اینترنتی قرص منیزیم نمایید.

پروتئین وی ایزوله


اگر در مورد تناسب اندام خود جدی هستید، از مکمل های پروتئینی اجتناب نکنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی هیولایی و طاقت فرسا باشد.  اگر به دنبال ساختن عضله در حین کات هستید (یا حداقل توده عضلانی را حفظ می کنید)، بهترین گزینه برای دوره کات، پروتئین آب پنیر یا پروتئین وی است. این دو دلیل دارد: این یک پروتئین کامل با تمام 9 اسید آمینه ضروری است و سرشار از پروتئین است.

مکمل پروتئین آب پنیر باعث رشد بافت عضلانی بدون چربی می شود. و وقتی صحبت از کاهش وزن می شود، این دقیقاً همان چیزی است که باید بدنبال آن باشید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین های آب پنیر به طور قابل توجهی کاهش وزن را در مکمل های فعال افزایش داده و درصد چربی بدن را کاهش می دهند در حالی که فیبرهای عضلانی بدون چربی را تقویت می کنند. برای جذب این مواد ضروری جهت افزایش حجم عضلات در دوران کات خرید پودر پروتئین ایزوله از داروخانه آنلاین توصیه می گردد.

در برخورد با سلامتی و تناسب اندام هوشمند باشید. ما در جهانی زندگی می کنیم که مقدار باور نکردنی از بدن انسان می داند. ما می دانیم که چه چیزی آن را لاغرتر می کند، چه چیزی باعث بهبود عضلات، ایجاد انرژی می شود و مصرف کدام ترکیبات بی خطر است. قبل از انجام هرگونه کاری جهت افزایش حجم عضلات خشک در دوران کات حتما با مربی خود مشورت نمایید.

(0) نظر
X