spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

چهارشنبه بیست و چهارم 10 1399

از آنجایی که مصرف کرم ضد آفتاب نیاز هر کسی می باشد بنابراین فرقی ندارد خانم باشد یا آقا و اینکه جوان باشد یا پیر چون پزشکان توصیه می کنند مصرف کرم ضد آفتاب حتی برای کودکان نیز پیشنهاد می گرد بنابراین چه در مواقعی که خانه هستید و چه در مواقعی که بیرون از محیط خانه هستید به راحتی با اقدام به مصرف و خرید کرم ضد آفتاب از طریق داروخانه آنلاین میکنید. اما از آنجایی که بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و ضد آفتاب های خارجی گران هستند و برای همه افراد قابل دسترس نیست بنابراین توصیه می شود که اقدام به خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب ایرانی از طریق داروخانه آنلاین نمایند.

در ادامه به معرفی بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی می پردازیم:

کرم ضد آفتاب آردن:

محصولات آردن در لابراتورهای پیشرفته پارس حیان تولید می‌شوند. این مارخانه مار خودش را در سال 1370 آغاز کرده است و در آن زمان آردن نخستین خط تولید محصولات تخصصی پوست در ایران بود بنابراین شهرت و معروفیت زیادی را از همان دوران شروع به آغاز فعالیت خود کسب نموده است.

ضد آفتاب پریم:

برند پریم ساخت کشور ایران که اخیرا اقدام به تولید محصولات گسترده ای کرده است و هر کدام به شکل شگفت انگیزی مزیت و کاربرد و فواید بسیاری دارند بنابراین اگر به دنبال کرم ضد آفتاب با کیفیت هستید به راحتی می توانید اقدام به خرید ضد آفتاب پریم از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

برند دکتر ژیلا:

این برند هم ایرانی بوده و هم بازخورد خیلی خوب و قابل قبولی از طرف مشتریان و مصرف کنندگان کسب نموده است و بسیار پرفروش می باشد این برند به جز تولید انواع کرم ضد آفتاب برای انواع مدل پوست هم برای آقایان و هم بانوان شامل انواع محصولات مراقبت پوستی مانند آبرسان و ضد چروک کرده است. برای پیشگیری از بروز چین و چروک پوستی خود بهتر است همین الان اقدام به خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب دکتر ژیلا از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

کرم ضد آفتاب سینره:

سینره یکی دیگر از برندهای نام آوا در میان شرکت و کارخانه های تولید محصولات بهداشتی و مراقبت پوستی است که بهترین محصولات آن ضد آفتاب های سینره در انواع SPF و متناسب با انواع و جنس پوست می باشد. اکثر ضد آفتاب های سینره فاقد پارابن بوده و دارای فاکتور محافظتی PA+++ در مقابل اشعه های مضر خورشید است. همچنین بیشتر این محصولات ضد آب و مقاوم در برابر تعریق. دارای ترکیبات گیاهی ضد التهاب و دارای ویتامین E جهت پیشگیری از ایجاد چین و چروک می باشد.

کرم ضد آفتاب الارو:

کرم ضد آفتاب الارو اولین محصولی است که تا وقتی به محافظت از پوست در مقابل اشعه مضر آفتاب فکر می کنیم به ذهنمان می رسد زیرا به قدری ترکیبات و فرموله این کرم سبک و مغذی برای پوست است که پیشنهاد هر پزشک یا متخصص پوستی در درجه اول می باشد. آزمایشگاه تحقیقاتی فوق پیشرفته وناژ در شهر آنژه جنوب فرانسه قرار دارد و به‌صورت گسترده ، کیفیت محصولات برند الارو را مورد ارزیابی قرار می‌دهد لذا هیچ نگرانی در خصوص کیفیت این محصولات وجود ندارد. برای داشتن پوست بدون لک و چین و چروک بهتر است اقدام به خرید اینترنتی ضد آفتاب الارو از طریق داروخانه آنلاین نمایید.

(0) نظر
X