spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

بهترین مکمل بدنسازی

شنبه سیزدهم 6 1400

در میان انواع مکمل های بدنسازی گینر به سرعت توانست جایگاه خوبی در میان ورزشکاران و بدنسازان بوجود آورد. این مکمل پر فایده با کمترین عوارض ممکن شما را به سرعت به اندام دلخواهتان خواهد رساند. کافی است آن را پیش از هر نوبت ورزش بدنسازی در شیر ولرم، آب و یا آبمیوه مخلوط کرده و میل کنید. این مکمل برای افرادی که تمایل دارند به سرعت عضلات را جایگزین چربی کرده و یا بدنشان را وادار به عضله سازی کنند بسیار مفید است.

سایر مزایای مصرف مکمل گینر

همچنین از مکمل گینر برای افزایش سطح انرژی جسمانی نیز استفاده می شود. به این صورت می توان در عرض چند ما ورزش ها را در حد حرفه ای انجام داد.

بسیاری از ورزشکاران در شروع انجام ورزشات قادر به برداشتن وزنه های سنگین نیستند و یا پس از انجام تمرین به شدت خسته هستند و دچار گرفتگی عضلات بدن می شوند. استفاده از گینر پیش از انجام ورزش آنها را از این مشکلات رها می کند.

مواد تشکیل دهنده پودر گینر

گینر با وجود تمام خواص و مزایایی که دارد ترکیب چندان پیچیده ای ندارد. این مکمل تهیه شده از آب پنیر خشک شده و بصورت پودر درآمده است که ترکیب خارق العاده ای از تمام آنچه بدن و عضلات به آن نیاز دارند می باشد. شما می توانید با مصرف گینر به سرعت عضله سازی کنید. این مکمل هیچ محدودیت مصرفی بین خانم ها و آقایان ندارد و هر دو گروه می توانند با توه به برنامه غذایی و رژیم ورزشی که دارند از این مکمل استفاده کنند.


(0) نظر

چرا زینک مهم است؟

چهارشنبه سوم 6 1400

زینک یکی از فراوان ترین عناصر در بدن انسان است. بعد از آهن زینک بیشترین مقداررا در بدن دارد. طبیعی است که کمبود زینک در بدن می تواند مشکلات بسیاری را ایجاد کند. به همین خاطر استفاده از غذاهای حاوی زینک و همچنین مکمل های زینک و زینک پلاس رواج فراوانی یافته و همواره توسط پزشکان و متخصصان تغذیه و سلامت توصیه می شود. کمبود زینک در بدن علائم خاصی دارد که می توانید بخصوص آن را در پوست مو و ناخن های خود مشاهده کنید.

برای مطالعه مزایای زینک و زینک پلاس اینجا را کلیک کنید.

زینک همچنین بر بینایی، میزان هورمون غده تیرئید، حس چشایی و بویایی و درمان سریعتر بیماری ها، کاهش احتمال ابتلا به بیماری های ویروسی و واگیردار و همچنین بهبود زخم های سطحی و زخم های ناشی از عمل جراحی بسیار کمک می کند. با داشتن چنین مزایایی درمی یابیم که داشتن زینک در بدن به اندازه کافی تا چه حد ضروری است و باید بصورت روزانه زینک را به برنامه غذایی اضافه کرد. چراکه زینک در بدن ذخیره یا تولید نمی شود و باید آن را از طریق رژیم غذایی دریافت کرد.

منابع حاوی زینک

زینک در گوشت قرمز، پروتئین، گوشت سفید و غذاهای دریایی و همچنین در آجیل و محصولات لبنی یافت می شود. همچنین شما می توانید از طریق غلات نیز زینک مورد نیاز را دریافت کنید. سبزیجات زینک ندارند بنابراین افرادی که گیاهخوار هستند باید از منابع دیگری زینک مورد نیاز بدنشان را تأمین کنند. چراکه کمبود زینک باعث کاهش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود. کم خونی، ضعف عضلات، مشکلات گوارشی و پیری پوست از عوارض نرسیدن زینک کافی به بدن است.

مزایای مصرف زینک پلاس

زینک پلاس تشکیل شده از زینک و ویتامنی های ب و C است. مجموعه کامل و عالی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جوانسازی پوست و تقویت مو، زینک پلاس مزایای بسیاری برای بدن دارد و با تأمین ویتامین های مهم و ضروری بدن نقش اساسی در سلامتی جسمانی ایفا می کند. جلوگیری از ابتلا به هپاتیت تا سرماخوردگی ساده همه از مزایای مصرف زینک پلاس است. با خاصیت انتی اکسیدانی که دارد به سلامت سلولها کمک کرده و در درمان بیماری ویلسون نیز مؤثر است.

باعث کاهش التهاب شده و در سنین بالاتر نیز برای تقویت عضلات و مفاصل بسیار مفید می باشد. یکی از عناصر همیشگی در مکمل های سلامندان زینک و ویتامین ب و ویتامین ث می باشد.

(0) نظر
X