spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

مکمل کلاژن جوانساز فوق العاده

يکشنبه جهاردهم 6 1400

برای داشتن پوستی سالم و شاداب بهتر است پیش از مشاهده اولین چین و چروکهای صورت به فکر رفع و پیشگیری آنها باشید. یکی از بهترین و مؤثرترین روش ها برای رفع چروک و جوانسازی پوست تأمین کلاژن مورد نیاز پوست از طریق مکمل های حاوی کلاژن است. از سن 30سالگی به بعد روند کلاژن سازی در بدن کندتر شده و کم کم متوقف می شود. به همین خاطر است که اغلب افرادی که رسیدگی زیادی به پوستشان ندارند از سنین 30 سالگی اولین چروک های ریز و یا عمیق را بر جهره خود می بینند. برخی به سمت تزریق فیلر و ژل و بوتاکس صورت می روند و برخی دیگر به دنبال درمان ریشه ای تر از مکمل های تقویتی و حاوی ویتامین های لازم برای پوست می روند. به این صورت می توانند بدون استفاده از روش های تهاجمی و نیمه تهاجمی، تحمل درد و خونریزی و یا مشکلات و عوارضی که تزریق بوتاکس و ژل ایجاد می کند. پوستی جوان و زیبا و شاداب و البته طبیعی داشته باشید.

بسیاری از تزریق ها فرم و چهره صورت را تغییر می دهد و از حالت طبیعی خارج می شود. این عاملی است که بسیاری از نچرال پسندان و افرادی که تمایلی به تغییر ظاهر و زیباییشان ندارند را به فکر وامیدارد تا راهی تازه برای جوان نگاه داشتن چهره خود پیدا کنند. 

انواع مکمل ها مثل آنادرم، ول ومن، پودر کلاژن کلاژینو، ایمدین و... هستند که هرکدام به نوعی برای بهبود وضعیت جسمانی بانوان و آقایان، تقویت مو، استحکام ناخن و از همه مهمتر سلامتی و جوانی پوست مورد مصرف  قرار می گیرند.


(0) نظر
X