spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

درمان درد پریود

دوشنبه دوازدهم 7 1400

پریود یا قاعدگی یکی از دوران بسیا مهم در زندگی زنان می باشد. این دوران معمولا با رسیدن دختران به سن بلوغ یعنی از 14 الی 15 سالگی آغاز و معمولا تا 60 سالگی ادامه دارد. حفظ سلامتی در دوران قاعدگی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. استفاده از قرص قاعدگی در جهت بهبود سلامت عمومی بدن نقش مفیدی دارد. برخی از بانوان با دردهای بسیار شدیدی در دوران قاعدگی مواجه هستند به طوری که دیگر توانایی انجام دادن فعالیت های روزانه خود را هم ندارند. قرص قاعدگی برای کاهش و درمان این دردها نیز تاثیر گذار می باشد.

بهترین قرص قاعدگی

بهترین قرص قاعدگی باید شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز زنان بوده و سبب کاهش درد پریودی شود. بانوان در دوران قاعدگی بیش از پیش به مواد مغذی از جمله ویتامین های گروه ب، ویتامین دی، ویتامین سی، ویتامین ای،  کلسیم، آهن، زینک و... نیاز دارد. کمبود هر یک از این عناصر مغذی می تواند باعث بروز مشکلات بسیار جدی در سلامت خانم ها شود.

1. ویتامین D

ویتامین دی یکی از ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن است. اکثر بانوان دچار کمبود این ویتامین هستند. کمبود ویتامین دی می تواند در بروز و شدت علائم سندروم پریودی تاثیر گذار باشد. تحقیقات انجام شده نشان می دهد زنانی که ویتامین d مورد نیاز خود را تامین می نمایند کمتر در معرض ابتلا به درد و عوارض سندروم قاعدگی قرار می گیرند. استفاده از بهترین قرص قاعدگی در تامین این ماده مغذی نیز اثر گذار می باشد.

2. ویتامین E

ویتامین ای با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان در کاهش درد این دوران تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر این ویتامین E از سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت نموده و سبب حفظ سلامتی عمومی بدن نیز می شود.

 بهترین قرص قاعدگی شامل مقادیر قابل توجهی از عصاره روغن گل مغربی نیز می باشد. این گیاه در کلاهش علائم سندروم قبل از قاعدگی یا PMS بسیار تاثیر گذار می باشد.

سندروم پیش از قاعدگی چیست؟

بسیاری از بانوان به سندروم پیش از قاعدگی یا PMS دچار هستند در حالی که خودشان از این موضوع اطلاع ندارد. این سندروم حدود یک هفته قبل از پریودی آغاز شده و با علائمی همچون تغییر خلق و خو، سر درد، خستگی، احساس افسردگی، اضطراب و... به همراه است. استفاده از قرص قاعدگی در بهبود این علائم نیز نقش مفیدی دارد.

در دوران قاعدگی چه بخوریم؟

علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب در این دوران تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. واضح است که نمی توان تمام عناصر مغذی را از طریق مواد غذایی دریافت نمود بنابراین استفاده از مکمل هایی همچون قرص قاعدگی به تامین و جلوگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ضروری کمک می کند.

بهترین قرص قاعدگی را از کجا بخریم؟

بهترین قرص قاعدگی را باید با مراجعه به مراکز معتبر همچون داروخانه آنلاین و یا حضوری تهیه کرد. با خرید اینترنتی دارو می توانید بدون خروج از منزل محصول مورد نیاز خود را تهیه و از مزایای امکان پرداخت هنگام تحویل برای سراسر ایران بهره مند شوید.

(0) نظر

خرید مکمل بدنسازی اصل

شنبه سوم 7 1400

امروزه بسیاری از ورزشکاران در کنار رعایت رژیم های غذایی خاص باید از مکمل های بدنسازی خاصی استفاده کنند تا روند عضله سازی و افزایش حجم بدن آنها به خوبی طی شود. بسیاری از مربیان بدنسازی و متخصصان تغذیه به افرادی که علاقمند هستند تا افزایش وزن داشته باشند انواع مکمل های بدنسازی را پیشنهاد می کنند. اینکه دقیقا از کدام مکمل استفاده شود و به چه صورت مصرف شود همگی بسته به نوع متابولیسم بدن فرد و همچنین نظر مربی او دارد. اغلب مربیان بدنسازی برای دریافت مجوز بدنسازی باید تحصیلات مرتبط داشته و یا دوره های خاص دررابطه با تغذیه را طی کنند بنابراین می توان به نظر و تجربه آنها اعتماد کرد. اما درا ین بین نیز افرادی هستند که بدون هیچ تخصص مدرک و تجربه ای توصیه های غیر استاندراد و گاه خطرناکی به جوانان کرده و عواقب جبران ناپذیری را برای آنها رقم می زنند.

خرید مکمل بدنسازی

خرید مکمل بدنسازی اصل یکی از مهمترین نکات برای داشتن اندامی جذاب و زیبا است. ممکن است به دنبال مکمل ارزان قیمت باشید و یا به دلیل اسم و آوازه ای که یک برند دارد و یا مشابهتی که با برندهای برتر دنیا داشته ترغیب به خرید شوید. اما در نظر داشته باشید که هرگز فریب قیمت ارزان و یا بسته بندی های پر آب و رنگ را نخورید. برای خرید مکمل حتما از متخصصان و افراد دارای تجربه کمک بگیرید تا خریدی مطمئن و محصولی قابل اعتماد را مصرف کنید.

نمایندگی مکمل های بدنسازی در ایران

در کشور نمایندگی های برای فروش مکمل بدنسازی وجود دارد. از همه بهتر و قابل اعتمادتر برای خرید مکمل بدنسازی اصل داروخانه ها می باشند. داروخانه های آنلاین و حضوری انواع مکمل بدنسازی را در متنوع ترین برندها و کارایی ها در اختیار دارند که شما می توانید پس از مشورت با پزشک و یا متخصص بهترین نوع را برای خود خریداری کرده و طبق برنامه و زمانبندی مناسب مصرف کنید تا در کنار انجام حرکات ورزشی تغذیه کافی و منظمی نیز داشته باشید و پروتئین و کربوهیدرات لازم را به بدن وارد کنید. برخی با خرید مکمل های قاچاق از بانه و سایر مرزها این تصور را دارند که می توانند مکمل های اصل خارجی را با قیمتی بسیار کمتر از آنچه در مراکز فروش و داروخانه ها وجود دارد تهیه کنند. اما این اشتباه ممکن است عواقب بسیاری داشته باشد. مکمل های بدنسازی موجود در داروخانه ها ازجمله داروخانه آنلاین داروبوم دارای نشان اعتماد، سیب سلامت و کد شناسه هستند که می توانید اصل بودن محصول را بررسی کرده و از سالم بودن محتویات آن اطمینان کسب کنید. همچنین در صورت هرگونه عوارض پیگیری های قانونی را داشته باشید. اما مکمل های قاچاق و وارداتی چنین امکانی را برای شما نخواهند داشت.

عوارض مکمل بدنسازی

مکمل های بدنسازی اغلب از مواد اولیه کاملا طبیعی و سازگار با بدن تهیه شده اند. تنها موردی که می تواند برای انسان عوارض در پی داشته باشد. استفاده غیر اصولی و بیش از نیاز بدن است که می تواند به برخی از اعضای بدن نظیر کبد فشار آورده و عملکرد آنها را مختل کند. بنابراین برای داشتن کمترین عوارض توصیه می شود ضمن خرید مکمل بدنسازی اصل، تمامی محصولات و مکمل های بدنسازی را دقیقا طبق برنامه ورزشی خود مصرف کنید.

(0) نظر
X