spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

قرص هیرویت در زمان پریودی

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400

هیرویت یک قرص تقویت مو بسیار عالی می باشد که تحت لیسانس کشور انگلستان در ایران عرضه می گردد. این مکمل با داشتن ترکیبات بسیار ویژه در تقویت موها تاثیر بسزایی دارد. قاعدگی یکی از چرخه های مهم در زندگی بانوان به شمار می آید. اکثر زنان با قرار گیری در این دوران با کمبود ویتامین و مواد مغذی مواجه شده و در نتیجه دچار ریزش مو خواهند شد. استفاده از قرص هیرویت در زمان پریودی در جلوگیری از این مشکل اثر گذار می باشد. این مکمل با تامین مواد مغذی مورد نیاز مو در افزایش ضخامت تارهای مو، رویش مجدد موها و... نقش مهمی به همراه دارد. در ادامه به نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی، عوارض و تاثیر آن بر روی پوست خواهیم پرداخت.

ترکیبات قرص هیرویت

ترکیبات قرص هیرویت شامل ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز حفظ سلامت مو از جمله ویتامین های گروه B و زینک می باشد.

ویتامین های گروه B

این دسته از ویتامین ها در تامین مواد مغذی و اکسیژن مورد نیاز مو تاثیر گذار می باشند. بیوتین و سیستین با تقویت فولیکول های مو در جلوگیری از ریزش آن و افزایش ضخامت تارها نقش مهمی دارند. کمبود هر یک از ویتامین های گروه B در ضعیف شدن موها اثر گذار بوده و می تواند به عنوان یکی از دلایل اصلی ریزش مو محسوب شود.

زینک

زینک یا روی یکی دیگر از ترکیبات قرص هیرویت بوده که با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان در محافظت از سلول های مو در برابر عوامل آسیب زا همچون رادیکال های آزاد تاثیر چشمگیری دارد. این ماده معدنی ضروری به همراه ویتامین های گروه B می تواند از تولید هورمون دی هیدرو تستوسترون جلوگیری نماید. افزایش این هورمون در بدن باعث بروز ریزش مو شدید می شود.

از آنجایی که ترکیبات قرص هیرویت فاقد عناصر هورمونی می باشد. بنابراین بانوان می توانند برای جلوگیری از ریزش مو خود از قرص هیرویت در زمان پریودی نیز استفاده نمایند.

آیا قرص هیرویت چاق کننده است ؟

در پاسخ به اینکه آیا قرص هیرویت چاق کننده است یا خیر باید بگوییم فرمولاسیون موجود در این مکمل برای حفظ سلامت مو، پوست و ناخن اثر گذار بوده و هیچگونه تاثیری بر افزایش وزن یا چاقی به همراه نخواهد داشت. ممکن است برخی از خانم ها نگران این باشند که مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی باعث افزایش وزن آن ها شود. اما نکته قابل توجه این است که زنان در دوران قاعدگی تمایل بیشتری به استفاده از شیرینی دارند و اگر در این دوره دچار افزایش وزن شوند علت آن نداشتن رژیم غذایی مناسب و استفاده بیش از حد شیرینی می باشد.

عوارض قرص hair vit

تا کنون موردی مبنی بر عوارض قرص hair vit گزارش نشده است. همانطور که گفته شد از آنجایی که این مکمل فاقد ترکیبات هورمونی می باشد بنابراین استفاده از قرص هیرویت در زمان پریودی مانعی نداشته و عوارضی در پی نخواهد داشت.

تاثیر قرص هیرویت بر پوست صورت

از تاثیر قرص هیرویت بر پوست صورت نیز نباید چشم پوشی کرد. این محصول با تامین ویتامین های گروه B از خشکی و التهاب پوست جلوگیری کرده و می تواند در بهبود جوش و آکنه نیز نقش داشته باشد. زینک موجود در ترکیبات قرص هیرویت از سلول های پوست در برابر عواملی همچون اشعه های مضر خورشید محافظت می نماید. تغییر سطح هورمون های بدن در دوران قاعدگی از مهمترین علت بروز جوش و آکنه در زنان می باشد. بانوان می توانند با مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی این مشکل را نیز بهبود ببخشند.

نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی

نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی با دیگر زمان ها تفاوتی ندارد به همین دلیل بهتر است روزانه 1 عدد از این محصول را بعد از وعده ناهار مصرف نمایید. 

قرص هیرویت را از کجا بخرم؟

قرص هیرویت و انواع مکمل های تقویت مو را می توان با مراجعه به داروخانه آنلاین و یا حضوری تهیه نمود. خرید اینترنتی دارو به شما این امکان را می دهد تا بدون خروج از منزل محصولات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.


(0) نظر
X