spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟

پنج شنبه بیست و نهم 7 1400

به احتمال زیاد نام مکمل پیلفود را شنیده اید. و این سوال برایتان پیش آمده است که قرص پیلفود چیست و چه خواصی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم قرص پیلفود یک مکمل بسیار عالی برای حفظ سلامت موها بوده که با تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو در جلوگیری از ریزش آن تاثیر بسزایی به همراه داشت. ویتامین های موجود در این مکمل سبب تقویت فولیکول های مو می شود. حال سوال اینجاست که  قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟

ترکیبات قرص پیلفود

قرص پیلفود کمپلکس ساخت کشور اسپانیا بوده که سرشار از ویتامین هایی همچون ویتامین ای، ویتامین های ب و مواد معدنی همچون زینک، مس و منگنز می باشد. در ادامه به بررسی هر یک از ترکیبات قرص پیلفود خواهیم پرداخت.

1. ویتامین های گروه B

در پاسخ به این سوال که قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟ باید بگوییم این مکمل حاوی مقادیر معینی از ویتامین های گروه ب می باشد. همانطور که می دانید ویتامین های گروه ب در حفظ سلامت موها تاثیر بی نظیری به همراه خواهند داشت. این دستهاز ویتامین ها در تامین مواد مغذی فولیکول های مو اثر گذار بوده و به همین جهت سبب رشد مو خواهند شد. ویتامین های گروه ب همچون بیوتین و پانتوتنیک اسید باعث جلوگیری از ریزش مو خواهند شد.

2. ویتامین ای

ویتامین ای یکی از ویتامین های محلول در چربی مورد نیاز بدن می باشد. این ویتامین با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی بالا باعث محافظت از سل.ل های مو در برابر رادیکال های آزاد و عوامل آسیب زا خواهد شد. تحقیقات نشان داده است. یکی از عوامل اصلی در بروز ریزش مو حضور رادیکال های آزاد در بدن می باشد. استفاده از مکمل هایی همچون قرص پیلفود کمپلکس با تامین ویتامین ای مورد نیاز در از بین بردن این عوامل آسیب زا نقش بسیار مهمی دارد.

3. زینک

اکنون که متوجه شدیم قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد بهتر است با مواد معدنی موجود در ترکیبات این محصول نیز آشنا شویم. زینک یا روی یکی از مواد معدنی بسیار ضروری برای حفظ سلامت بدن به شمار می آید. این ماده مغذی در تقویت موها نیز اثر گذار بوده و به همین ترتیب باعث جلوگیری از ریزش مو می شود. بررسی ها نشان می دهد افرادی که دچار کمبود زینک هستند بیش از دیگران به ریزش مو مبتلا می شوند. زینک به همراه ویتامین های گروه ب موجود در قرص پیلفود می تواند در انتقال مواد مغذی مورد نیاز مو به فولیکول های ان تاثیر بسزایی دشاته باشد.

بهترین زمان مصرف قرص پیلفود

با بررسی اینکه قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد متوجه خواهیم شد که بهترین زمان مصرف قرص پیلفود صبح ها و عصرها می باشد. بنابراین شما می توانید روزانه 2 عدد از این مکمل را به همراه آب استفاده نمایید.

خرید قرص پیلفود

برای خرید قرص پیلفود لازم است که به مراکز معتبر همچون داروخانه آنلاین داروبوم مراجعه نمایید. قیمت قرص پیلفود در داروخانه اینترنتی داروبوم نسبت به دیگر مراکز بسیار کمتر می باشد.

(0) نظر
X