spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

قرص سیبرجین برای چاقی

پنج شنبه سیزدهم 8 1400

سیبرجین یکی از مکمل های بسیار عالی برای حفظ سلامت عمومی بدن می باشد که توسط شرکت هلث اید تحت لیسانس انگلستان در ایران تولید می شود. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار ویژه همچون جینسینگ، ویتامین ب 3 و... تاثیر بسزایی در افزایش انرژی و کاهش خستگی به همراه دارد. در ادامه به بررسی ترکیبات و اینکه آیا قرص سیبرجین برای چاقی موثر است یا خیر خواهیم پرداخت.

ترکیبات کپسول سیبرجین

همانطور که گفته شد مکمل سیبرجین یک محصول بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. این مکمل برای رفع بسیار از مشکلات مورد استفاده قرار گرفته و تاثیر بسزایی در سلامت عمومی بدن دارد.

جینسینگ

جینسینگ یکی از گیاهان مفید دارویی بوده که از قدیم برای درمان بسیاری از مشکلات مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه در افزایش فوای جسمی تاثیر گذار بوده و می تواند مشکل ناباروری در مردان و زنان را برطرف نماید. قرص سیبرجین سرشار از عصاره این گیاه می باشد.

نیاسین

ویتامین ب 3 و یا نیاسین یکی از ویتامین های گروه ب بوده که تاثیر چشمگیری در افزایش انرژی به همراه دارد. چناچه شما در انجام فعالیت های روزانه خود بیش از حد احساس خستگی می کنید می تواند با استفاده از قرص سیبرجین 2500 هلث اید این مشکل را برطرف نمایید.

ایا قرص سیبرجین چاق کننده است؟

از آنجایی که امروزه اضافه وزن و چاقی به یکی از دغدغه های مهم در بین اکثر افراد تبدیل شده است بنابراین این سوال پیش می آید که قرص سیبرجین برای چاقی تاثیر گذار است یا خیر؟ در پاسخ به این پرسش پر تکرار لازم است بدانید که ترکیبات موجود در این مکمل فوق العاده برای افزایش متابولیسم بدن بسیار اثر گذار هستند از این رو می توان گفت استفاده از قرص سیبرجین سبب افزایش سوخت و ساز بدن شده و در نتیجه لاغری را در پیش دارد. بنابراین نه تنها قرص سیبرجین برای چاقی موثر نمی باشد بلکه باعث کاهش وزن نیز می شود.

عوارض قرص سیبرجین

 تاکنون موردی مبنی بر عوارض قرص سیبرجین گزارش نشده است. با این حال توصیه می شود بانوان باردار و یا شیرده از مصرف این محصول خودداری کنند. چناچه از داروی خاصی استفاده می کنید و یا به بیماری دچار هستید برای استفاده قرص سیبرجین لازم است با پزشک مشورت نماید. به هیچ عنوان از قرص سیبرجین برای چاقی و یا لاغری بیش از مقدار توصیه شده استفاده نکنید.

خواص قرص سیبرجین

خواص قرص سیبرجین به دلیل ترکیبات بی نظیرش بسیار می باشد. این مکمل در افزایش انرژی و کاهش خستگی تاثیر بسزایی به همراه دارد. درمان مشکلات بی خوابی، بهبود علائم سندروم پیش از قاعدگی، کاهش استرس و اضطراب، تنظیم فشار خون و... از مهمترین خواص قرص سیبرجین به شمار می آیند. یکی دیگر از مزایای مفید این محصول کاهش وزن و لاغری می باشد و همین موضوع نشان دهنده این است که قرص سیبرجین برای چاقی و اضافه وزن موثر نیست.

(0) نظر
X