spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

درمان زگیل تناسلی

پنج شنبه بیستم 8 1400

زگیل تناسلی یک از بیماری های مقاربتی بوده که امروزه بسیار شایع شده است. این بیماری منشا ویروسی دداشته و به علت حضور ویروس HPV در بدن نمایان می شود. این نوع زگیل با زگیل های معمولی که در دیگر نواحی بدن حاضر می شوند متفاوت است. این نوع عارضه معمولا از سطح پوست برآمده تر است. این زگیل ها به رنگ صورتی و یا قهوه ای دیده می شوند.

ممکن است شما ماه ها و یا سال ها متوجه حضور این نوع ویروس در بدن خود نشوید. اما باید بدانید در صورت عدم درمان بیماری زگیل تناسلی احتمال ابتلا به انواع سرطان از جمله سرطان رحم افزایش می یابد و عوارض خطرناکی را به دنبال دارد.

اما بهترین راه برای جلوگیری و بهبود این بیماری تقویت سیستم ایمنی می باشد. استفاده از مکمل های تخصصی در جهت افزایش مقاومت بدن بسیار کارآمد است. این دسته از مکمل ها با داشتن ترکیبات ویژه سبب تقویت گلوبول های سفید در برار عوامل بیماری زا همچون ویروس ها و میکروب ها می شود. از آنجایی که منشا زگیل تناسلی ویروس HPV است می توان با استفاده از مکمل های خاصی از جمله کپسول پاور فیت این بیماری را بهبود بخشید.

کپسول پاورفیت چیست؟

کپسول پاورفیت هولیستیکا یکی از مکمل های تغذیه ای بوده که تحت لیسانس کشور فرانسه در ایران عرضه می شود. ترکیبات قرص پاورفیت بسیار منحصر به فرد بوده چرا که این مکمل حاوی قارچ شی تاکه می باشد. این قارچ خاصیت درمانی فراوانی داشته و در تقیت سیستم ایمین نقش بسیار مهمی دارد. در گذشته نیز از این قارچی گیاهی برای درمان مشکلات بسیاری استفاده می شد. مصرف کپسو پاورفیت بدون تجویز پزشک هیچ مشکلی را در بر نخواهد داشت. چرا که این محصول جز مکمل های تغذیه ای بوده و شما می توانید با مراجعه به داروخانه های آنلاین و یا حضوری بدون نسخه پزشک آن را دریافت نمایید.

قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی

قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی بسیار موثر می باشد. همانطور که اشاره شد این مکمل با داشتن خاصیت ضد ویروسی در افزایش تقویت سیستم ایمنی در برابر ویروس ها و میکروب ها نقش مهمی دارد. از آنجایی که زگیل تناسلی به دلیل حضور ویروس HPV در بدن رخ می دهد. استفاده از قرص پاورفیت می تواند این ویروس را از بین ببرد. شما با استفاده از قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی می توانید این بیماری را بهبود ببخشید و از بروز عوارض آن جلوگیری نمایید.

عوارض کپسول پاورفیت

تا کنون موردی مبنی بر عوارض کپسول پاورفیت گزارش نشده است. با این حال توصیه می شود بانوان باردار و یا زنان شیرده این مکمل را تحت نظر پزشک مصرف نمایند. چناچه بهه ترکیبات این محصول حساسیت دارید از استفاده ان خودداری کنید. در صورت مصرف هرگونه دارویی برای استفاده از کپسول پاورفیت با پزشک مشورت کنید. 

(0) نظر
X