spring

تن سالم

spring
social
spring

تن سالم

درمان زگیل تناسلی

پنج شنبه بیستم 8 1400

زگیل تناسلی یک از بیماری های مقاربتی بوده که امروزه بسیار شایع شده است. این بیماری منشا ویروسی دداشته و به علت حضور ویروس HPV در بدن نمایان می شود. این نوع زگیل با زگیل های معمولی که در دیگر نواحی بدن حاضر می شوند متفاوت است. این نوع عارضه معمولا از سطح پوست برآمده تر است. این زگیل ها به رنگ صورتی و یا قهوه ای دیده می شوند.

ممکن است شما ماه ها و یا سال ها متوجه حضور این نوع ویروس در بدن خود نشوید. اما باید بدانید در صورت عدم درمان بیماری زگیل تناسلی احتمال ابتلا به انواع سرطان از جمله سرطان رحم افزایش می یابد و عوارض خطرناکی را به دنبال دارد.

اما بهترین راه برای جلوگیری و بهبود این بیماری تقویت سیستم ایمنی می باشد. استفاده از مکمل های تخصصی در جهت افزایش مقاومت بدن بسیار کارآمد است. این دسته از مکمل ها با داشتن ترکیبات ویژه سبب تقویت گلوبول های سفید در برار عوامل بیماری زا همچون ویروس ها و میکروب ها می شود. از آنجایی که منشا زگیل تناسلی ویروس HPV است می توان با استفاده از مکمل های خاصی از جمله کپسول پاور فیت این بیماری را بهبود بخشید.

کپسول پاورفیت چیست؟

کپسول پاورفیت هولیستیکا یکی از مکمل های تغذیه ای بوده که تحت لیسانس کشور فرانسه در ایران عرضه می شود. ترکیبات قرص پاورفیت بسیار منحصر به فرد بوده چرا که این مکمل حاوی قارچ شی تاکه می باشد. این قارچ خاصیت درمانی فراوانی داشته و در تقیت سیستم ایمین نقش بسیار مهمی دارد. در گذشته نیز از این قارچی گیاهی برای درمان مشکلات بسیاری استفاده می شد. مصرف کپسو پاورفیت بدون تجویز پزشک هیچ مشکلی را در بر نخواهد داشت. چرا که این محصول جز مکمل های تغذیه ای بوده و شما می توانید با مراجعه به داروخانه های آنلاین و یا حضوری بدون نسخه پزشک آن را دریافت نمایید.

قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی

قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی بسیار موثر می باشد. همانطور که اشاره شد این مکمل با داشتن خاصیت ضد ویروسی در افزایش تقویت سیستم ایمنی در برابر ویروس ها و میکروب ها نقش مهمی دارد. از آنجایی که زگیل تناسلی به دلیل حضور ویروس HPV در بدن رخ می دهد. استفاده از قرص پاورفیت می تواند این ویروس را از بین ببرد. شما با استفاده از قرص پاورفیت برای زگیل تناسلی می توانید این بیماری را بهبود ببخشید و از بروز عوارض آن جلوگیری نمایید.

عوارض کپسول پاورفیت

تا کنون موردی مبنی بر عوارض کپسول پاورفیت گزارش نشده است. با این حال توصیه می شود بانوان باردار و یا زنان شیرده این مکمل را تحت نظر پزشک مصرف نمایند. چناچه بهه ترکیبات این محصول حساسیت دارید از استفاده ان خودداری کنید. در صورت مصرف هرگونه دارویی برای استفاده از کپسول پاورفیت با پزشک مشورت کنید. 

(0) نظر

قرص سیبرجین برای چاقی

پنج شنبه سیزدهم 8 1400

سیبرجین یکی از مکمل های بسیار عالی برای حفظ سلامت عمومی بدن می باشد که توسط شرکت هلث اید تحت لیسانس انگلستان در ایران تولید می شود. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار ویژه همچون جینسینگ، ویتامین ب 3 و... تاثیر بسزایی در افزایش انرژی و کاهش خستگی به همراه دارد. در ادامه به بررسی ترکیبات و اینکه آیا قرص سیبرجین برای چاقی موثر است یا خیر خواهیم پرداخت.

ترکیبات کپسول سیبرجین

همانطور که گفته شد مکمل سیبرجین یک محصول بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. این مکمل برای رفع بسیار از مشکلات مورد استفاده قرار گرفته و تاثیر بسزایی در سلامت عمومی بدن دارد.

جینسینگ

جینسینگ یکی از گیاهان مفید دارویی بوده که از قدیم برای درمان بسیاری از مشکلات مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه در افزایش فوای جسمی تاثیر گذار بوده و می تواند مشکل ناباروری در مردان و زنان را برطرف نماید. قرص سیبرجین سرشار از عصاره این گیاه می باشد.

نیاسین

ویتامین ب 3 و یا نیاسین یکی از ویتامین های گروه ب بوده که تاثیر چشمگیری در افزایش انرژی به همراه دارد. چناچه شما در انجام فعالیت های روزانه خود بیش از حد احساس خستگی می کنید می تواند با استفاده از قرص سیبرجین 2500 هلث اید این مشکل را برطرف نمایید.

ایا قرص سیبرجین چاق کننده است؟

از آنجایی که امروزه اضافه وزن و چاقی به یکی از دغدغه های مهم در بین اکثر افراد تبدیل شده است بنابراین این سوال پیش می آید که قرص سیبرجین برای چاقی تاثیر گذار است یا خیر؟ در پاسخ به این پرسش پر تکرار لازم است بدانید که ترکیبات موجود در این مکمل فوق العاده برای افزایش متابولیسم بدن بسیار اثر گذار هستند از این رو می توان گفت استفاده از قرص سیبرجین سبب افزایش سوخت و ساز بدن شده و در نتیجه لاغری را در پیش دارد. بنابراین نه تنها قرص سیبرجین برای چاقی موثر نمی باشد بلکه باعث کاهش وزن نیز می شود.

عوارض قرص سیبرجین

 تاکنون موردی مبنی بر عوارض قرص سیبرجین گزارش نشده است. با این حال توصیه می شود بانوان باردار و یا شیرده از مصرف این محصول خودداری کنند. چناچه از داروی خاصی استفاده می کنید و یا به بیماری دچار هستید برای استفاده قرص سیبرجین لازم است با پزشک مشورت نماید. به هیچ عنوان از قرص سیبرجین برای چاقی و یا لاغری بیش از مقدار توصیه شده استفاده نکنید.

خواص قرص سیبرجین

خواص قرص سیبرجین به دلیل ترکیبات بی نظیرش بسیار می باشد. این مکمل در افزایش انرژی و کاهش خستگی تاثیر بسزایی به همراه دارد. درمان مشکلات بی خوابی، بهبود علائم سندروم پیش از قاعدگی، کاهش استرس و اضطراب، تنظیم فشار خون و... از مهمترین خواص قرص سیبرجین به شمار می آیند. یکی دیگر از مزایای مفید این محصول کاهش وزن و لاغری می باشد و همین موضوع نشان دهنده این است که قرص سیبرجین برای چاقی و اضافه وزن موثر نیست.

(0) نظر

قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟

پنج شنبه بیست و نهم 7 1400

به احتمال زیاد نام مکمل پیلفود را شنیده اید. و این سوال برایتان پیش آمده است که قرص پیلفود چیست و چه خواصی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم قرص پیلفود یک مکمل بسیار عالی برای حفظ سلامت موها بوده که با تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو در جلوگیری از ریزش آن تاثیر بسزایی به همراه داشت. ویتامین های موجود در این مکمل سبب تقویت فولیکول های مو می شود. حال سوال اینجاست که  قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟

ترکیبات قرص پیلفود

قرص پیلفود کمپلکس ساخت کشور اسپانیا بوده که سرشار از ویتامین هایی همچون ویتامین ای، ویتامین های ب و مواد معدنی همچون زینک، مس و منگنز می باشد. در ادامه به بررسی هر یک از ترکیبات قرص پیلفود خواهیم پرداخت.

1. ویتامین های گروه B

در پاسخ به این سوال که قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد؟ باید بگوییم این مکمل حاوی مقادیر معینی از ویتامین های گروه ب می باشد. همانطور که می دانید ویتامین های گروه ب در حفظ سلامت موها تاثیر بی نظیری به همراه خواهند داشت. این دستهاز ویتامین ها در تامین مواد مغذی فولیکول های مو اثر گذار بوده و به همین جهت سبب رشد مو خواهند شد. ویتامین های گروه ب همچون بیوتین و پانتوتنیک اسید باعث جلوگیری از ریزش مو خواهند شد.

2. ویتامین ای

ویتامین ای یکی از ویتامین های محلول در چربی مورد نیاز بدن می باشد. این ویتامین با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی بالا باعث محافظت از سل.ل های مو در برابر رادیکال های آزاد و عوامل آسیب زا خواهد شد. تحقیقات نشان داده است. یکی از عوامل اصلی در بروز ریزش مو حضور رادیکال های آزاد در بدن می باشد. استفاده از مکمل هایی همچون قرص پیلفود کمپلکس با تامین ویتامین ای مورد نیاز در از بین بردن این عوامل آسیب زا نقش بسیار مهمی دارد.

3. زینک

اکنون که متوجه شدیم قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد بهتر است با مواد معدنی موجود در ترکیبات این محصول نیز آشنا شویم. زینک یا روی یکی از مواد معدنی بسیار ضروری برای حفظ سلامت بدن به شمار می آید. این ماده مغذی در تقویت موها نیز اثر گذار بوده و به همین ترتیب باعث جلوگیری از ریزش مو می شود. بررسی ها نشان می دهد افرادی که دچار کمبود زینک هستند بیش از دیگران به ریزش مو مبتلا می شوند. زینک به همراه ویتامین های گروه ب موجود در قرص پیلفود می تواند در انتقال مواد مغذی مورد نیاز مو به فولیکول های ان تاثیر بسزایی دشاته باشد.

بهترین زمان مصرف قرص پیلفود

با بررسی اینکه قرص pilfood چه ویتامین هایی دارد متوجه خواهیم شد که بهترین زمان مصرف قرص پیلفود صبح ها و عصرها می باشد. بنابراین شما می توانید روزانه 2 عدد از این مکمل را به همراه آب استفاده نمایید.

خرید قرص پیلفود

برای خرید قرص پیلفود لازم است که به مراکز معتبر همچون داروخانه آنلاین داروبوم مراجعه نمایید. قیمت قرص پیلفود در داروخانه اینترنتی داروبوم نسبت به دیگر مراکز بسیار کمتر می باشد.

(0) نظر

قرص هیرویت در زمان پریودی

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400

هیرویت یک قرص تقویت مو بسیار عالی می باشد که تحت لیسانس کشور انگلستان در ایران عرضه می گردد. این مکمل با داشتن ترکیبات بسیار ویژه در تقویت موها تاثیر بسزایی دارد. قاعدگی یکی از چرخه های مهم در زندگی بانوان به شمار می آید. اکثر زنان با قرار گیری در این دوران با کمبود ویتامین و مواد مغذی مواجه شده و در نتیجه دچار ریزش مو خواهند شد. استفاده از قرص هیرویت در زمان پریودی در جلوگیری از این مشکل اثر گذار می باشد. این مکمل با تامین مواد مغذی مورد نیاز مو در افزایش ضخامت تارهای مو، رویش مجدد موها و... نقش مهمی به همراه دارد. در ادامه به نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی، عوارض و تاثیر آن بر روی پوست خواهیم پرداخت.

ترکیبات قرص هیرویت

ترکیبات قرص هیرویت شامل ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز حفظ سلامت مو از جمله ویتامین های گروه B و زینک می باشد.

ویتامین های گروه B

این دسته از ویتامین ها در تامین مواد مغذی و اکسیژن مورد نیاز مو تاثیر گذار می باشند. بیوتین و سیستین با تقویت فولیکول های مو در جلوگیری از ریزش آن و افزایش ضخامت تارها نقش مهمی دارند. کمبود هر یک از ویتامین های گروه B در ضعیف شدن موها اثر گذار بوده و می تواند به عنوان یکی از دلایل اصلی ریزش مو محسوب شود.

زینک

زینک یا روی یکی دیگر از ترکیبات قرص هیرویت بوده که با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان در محافظت از سلول های مو در برابر عوامل آسیب زا همچون رادیکال های آزاد تاثیر چشمگیری دارد. این ماده معدنی ضروری به همراه ویتامین های گروه B می تواند از تولید هورمون دی هیدرو تستوسترون جلوگیری نماید. افزایش این هورمون در بدن باعث بروز ریزش مو شدید می شود.

از آنجایی که ترکیبات قرص هیرویت فاقد عناصر هورمونی می باشد. بنابراین بانوان می توانند برای جلوگیری از ریزش مو خود از قرص هیرویت در زمان پریودی نیز استفاده نمایند.

آیا قرص هیرویت چاق کننده است ؟

در پاسخ به اینکه آیا قرص هیرویت چاق کننده است یا خیر باید بگوییم فرمولاسیون موجود در این مکمل برای حفظ سلامت مو، پوست و ناخن اثر گذار بوده و هیچگونه تاثیری بر افزایش وزن یا چاقی به همراه نخواهد داشت. ممکن است برخی از خانم ها نگران این باشند که مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی باعث افزایش وزن آن ها شود. اما نکته قابل توجه این است که زنان در دوران قاعدگی تمایل بیشتری به استفاده از شیرینی دارند و اگر در این دوره دچار افزایش وزن شوند علت آن نداشتن رژیم غذایی مناسب و استفاده بیش از حد شیرینی می باشد.

عوارض قرص hair vit

تا کنون موردی مبنی بر عوارض قرص hair vit گزارش نشده است. همانطور که گفته شد از آنجایی که این مکمل فاقد ترکیبات هورمونی می باشد بنابراین استفاده از قرص هیرویت در زمان پریودی مانعی نداشته و عوارضی در پی نخواهد داشت.

تاثیر قرص هیرویت بر پوست صورت

از تاثیر قرص هیرویت بر پوست صورت نیز نباید چشم پوشی کرد. این محصول با تامین ویتامین های گروه B از خشکی و التهاب پوست جلوگیری کرده و می تواند در بهبود جوش و آکنه نیز نقش داشته باشد. زینک موجود در ترکیبات قرص هیرویت از سلول های پوست در برابر عواملی همچون اشعه های مضر خورشید محافظت می نماید. تغییر سطح هورمون های بدن در دوران قاعدگی از مهمترین علت بروز جوش و آکنه در زنان می باشد. بانوان می توانند با مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی این مشکل را نیز بهبود ببخشند.

نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی

نحوه مصرف قرص هیرویت در زمان پریودی با دیگر زمان ها تفاوتی ندارد به همین دلیل بهتر است روزانه 1 عدد از این محصول را بعد از وعده ناهار مصرف نمایید. 

قرص هیرویت را از کجا بخرم؟

قرص هیرویت و انواع مکمل های تقویت مو را می توان با مراجعه به داروخانه آنلاین و یا حضوری تهیه نمود. خرید اینترنتی دارو به شما این امکان را می دهد تا بدون خروج از منزل محصولات مورد نیاز خود را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.


(0) نظر

درمان درد پریود

دوشنبه دوازدهم 7 1400

پریود یا قاعدگی یکی از دوران بسیا مهم در زندگی زنان می باشد. این دوران معمولا با رسیدن دختران به سن بلوغ یعنی از 14 الی 15 سالگی آغاز و معمولا تا 60 سالگی ادامه دارد. حفظ سلامتی در دوران قاعدگی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. استفاده از قرص قاعدگی در جهت بهبود سلامت عمومی بدن نقش مفیدی دارد. برخی از بانوان با دردهای بسیار شدیدی در دوران قاعدگی مواجه هستند به طوری که دیگر توانایی انجام دادن فعالیت های روزانه خود را هم ندارند. قرص قاعدگی برای کاهش و درمان این دردها نیز تاثیر گذار می باشد.

بهترین قرص قاعدگی

بهترین قرص قاعدگی باید شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز زنان بوده و سبب کاهش درد پریودی شود. بانوان در دوران قاعدگی بیش از پیش به مواد مغذی از جمله ویتامین های گروه ب، ویتامین دی، ویتامین سی، ویتامین ای،  کلسیم، آهن، زینک و... نیاز دارد. کمبود هر یک از این عناصر مغذی می تواند باعث بروز مشکلات بسیار جدی در سلامت خانم ها شود.

1. ویتامین D

ویتامین دی یکی از ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن است. اکثر بانوان دچار کمبود این ویتامین هستند. کمبود ویتامین دی می تواند در بروز و شدت علائم سندروم پریودی تاثیر گذار باشد. تحقیقات انجام شده نشان می دهد زنانی که ویتامین d مورد نیاز خود را تامین می نمایند کمتر در معرض ابتلا به درد و عوارض سندروم قاعدگی قرار می گیرند. استفاده از بهترین قرص قاعدگی در تامین این ماده مغذی نیز اثر گذار می باشد.

2. ویتامین E

ویتامین ای با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی فراوان در کاهش درد این دوران تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر این ویتامین E از سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت نموده و سبب حفظ سلامتی عمومی بدن نیز می شود.

 بهترین قرص قاعدگی شامل مقادیر قابل توجهی از عصاره روغن گل مغربی نیز می باشد. این گیاه در کلاهش علائم سندروم قبل از قاعدگی یا PMS بسیار تاثیر گذار می باشد.

سندروم پیش از قاعدگی چیست؟

بسیاری از بانوان به سندروم پیش از قاعدگی یا PMS دچار هستند در حالی که خودشان از این موضوع اطلاع ندارد. این سندروم حدود یک هفته قبل از پریودی آغاز شده و با علائمی همچون تغییر خلق و خو، سر درد، خستگی، احساس افسردگی، اضطراب و... به همراه است. استفاده از قرص قاعدگی در بهبود این علائم نیز نقش مفیدی دارد.

در دوران قاعدگی چه بخوریم؟

علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب در این دوران تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. واضح است که نمی توان تمام عناصر مغذی را از طریق مواد غذایی دریافت نمود بنابراین استفاده از مکمل هایی همچون قرص قاعدگی به تامین و جلوگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ضروری کمک می کند.

بهترین قرص قاعدگی را از کجا بخریم؟

بهترین قرص قاعدگی را باید با مراجعه به مراکز معتبر همچون داروخانه آنلاین و یا حضوری تهیه کرد. با خرید اینترنتی دارو می توانید بدون خروج از منزل محصول مورد نیاز خود را تهیه و از مزایای امکان پرداخت هنگام تحویل برای سراسر ایران بهره مند شوید.

(0) نظر

خرید مکمل بدنسازی اصل

شنبه سوم 7 1400

امروزه بسیاری از ورزشکاران در کنار رعایت رژیم های غذایی خاص باید از مکمل های بدنسازی خاصی استفاده کنند تا روند عضله سازی و افزایش حجم بدن آنها به خوبی طی شود. بسیاری از مربیان بدنسازی و متخصصان تغذیه به افرادی که علاقمند هستند تا افزایش وزن داشته باشند انواع مکمل های بدنسازی را پیشنهاد می کنند. اینکه دقیقا از کدام مکمل استفاده شود و به چه صورت مصرف شود همگی بسته به نوع متابولیسم بدن فرد و همچنین نظر مربی او دارد. اغلب مربیان بدنسازی برای دریافت مجوز بدنسازی باید تحصیلات مرتبط داشته و یا دوره های خاص دررابطه با تغذیه را طی کنند بنابراین می توان به نظر و تجربه آنها اعتماد کرد. اما درا ین بین نیز افرادی هستند که بدون هیچ تخصص مدرک و تجربه ای توصیه های غیر استاندراد و گاه خطرناکی به جوانان کرده و عواقب جبران ناپذیری را برای آنها رقم می زنند.

خرید مکمل بدنسازی

خرید مکمل بدنسازی اصل یکی از مهمترین نکات برای داشتن اندامی جذاب و زیبا است. ممکن است به دنبال مکمل ارزان قیمت باشید و یا به دلیل اسم و آوازه ای که یک برند دارد و یا مشابهتی که با برندهای برتر دنیا داشته ترغیب به خرید شوید. اما در نظر داشته باشید که هرگز فریب قیمت ارزان و یا بسته بندی های پر آب و رنگ را نخورید. برای خرید مکمل حتما از متخصصان و افراد دارای تجربه کمک بگیرید تا خریدی مطمئن و محصولی قابل اعتماد را مصرف کنید.

نمایندگی مکمل های بدنسازی در ایران

در کشور نمایندگی های برای فروش مکمل بدنسازی وجود دارد. از همه بهتر و قابل اعتمادتر برای خرید مکمل بدنسازی اصل داروخانه ها می باشند. داروخانه های آنلاین و حضوری انواع مکمل بدنسازی را در متنوع ترین برندها و کارایی ها در اختیار دارند که شما می توانید پس از مشورت با پزشک و یا متخصص بهترین نوع را برای خود خریداری کرده و طبق برنامه و زمانبندی مناسب مصرف کنید تا در کنار انجام حرکات ورزشی تغذیه کافی و منظمی نیز داشته باشید و پروتئین و کربوهیدرات لازم را به بدن وارد کنید. برخی با خرید مکمل های قاچاق از بانه و سایر مرزها این تصور را دارند که می توانند مکمل های اصل خارجی را با قیمتی بسیار کمتر از آنچه در مراکز فروش و داروخانه ها وجود دارد تهیه کنند. اما این اشتباه ممکن است عواقب بسیاری داشته باشد. مکمل های بدنسازی موجود در داروخانه ها ازجمله داروخانه آنلاین داروبوم دارای نشان اعتماد، سیب سلامت و کد شناسه هستند که می توانید اصل بودن محصول را بررسی کرده و از سالم بودن محتویات آن اطمینان کسب کنید. همچنین در صورت هرگونه عوارض پیگیری های قانونی را داشته باشید. اما مکمل های قاچاق و وارداتی چنین امکانی را برای شما نخواهند داشت.

عوارض مکمل بدنسازی

مکمل های بدنسازی اغلب از مواد اولیه کاملا طبیعی و سازگار با بدن تهیه شده اند. تنها موردی که می تواند برای انسان عوارض در پی داشته باشد. استفاده غیر اصولی و بیش از نیاز بدن است که می تواند به برخی از اعضای بدن نظیر کبد فشار آورده و عملکرد آنها را مختل کند. بنابراین برای داشتن کمترین عوارض توصیه می شود ضمن خرید مکمل بدنسازی اصل، تمامی محصولات و مکمل های بدنسازی را دقیقا طبق برنامه ورزشی خود مصرف کنید.

(0) نظر

مکمل کلاژن جوانساز فوق العاده

يکشنبه جهاردهم 6 1400

برای داشتن پوستی سالم و شاداب بهتر است پیش از مشاهده اولین چین و چروکهای صورت به فکر رفع و پیشگیری آنها باشید. یکی از بهترین و مؤثرترین روش ها برای رفع چروک و جوانسازی پوست تأمین کلاژن مورد نیاز پوست از طریق مکمل های حاوی کلاژن است. از سن 30سالگی به بعد روند کلاژن سازی در بدن کندتر شده و کم کم متوقف می شود. به همین خاطر است که اغلب افرادی که رسیدگی زیادی به پوستشان ندارند از سنین 30 سالگی اولین چروک های ریز و یا عمیق را بر جهره خود می بینند. برخی به سمت تزریق فیلر و ژل و بوتاکس صورت می روند و برخی دیگر به دنبال درمان ریشه ای تر از مکمل های تقویتی و حاوی ویتامین های لازم برای پوست می روند. به این صورت می توانند بدون استفاده از روش های تهاجمی و نیمه تهاجمی، تحمل درد و خونریزی و یا مشکلات و عوارضی که تزریق بوتاکس و ژل ایجاد می کند. پوستی جوان و زیبا و شاداب و البته طبیعی داشته باشید.

بسیاری از تزریق ها فرم و چهره صورت را تغییر می دهد و از حالت طبیعی خارج می شود. این عاملی است که بسیاری از نچرال پسندان و افرادی که تمایلی به تغییر ظاهر و زیباییشان ندارند را به فکر وامیدارد تا راهی تازه برای جوان نگاه داشتن چهره خود پیدا کنند. 

انواع مکمل ها مثل آنادرم، ول ومن، پودر کلاژن کلاژینو، ایمدین و... هستند که هرکدام به نوعی برای بهبود وضعیت جسمانی بانوان و آقایان، تقویت مو، استحکام ناخن و از همه مهمتر سلامتی و جوانی پوست مورد مصرف  قرار می گیرند.


(0) نظر

بهترین مکمل بدنسازی

شنبه سیزدهم 6 1400

در میان انواع مکمل های بدنسازی گینر به سرعت توانست جایگاه خوبی در میان ورزشکاران و بدنسازان بوجود آورد. این مکمل پر فایده با کمترین عوارض ممکن شما را به سرعت به اندام دلخواهتان خواهد رساند. کافی است آن را پیش از هر نوبت ورزش بدنسازی در شیر ولرم، آب و یا آبمیوه مخلوط کرده و میل کنید. این مکمل برای افرادی که تمایل دارند به سرعت عضلات را جایگزین چربی کرده و یا بدنشان را وادار به عضله سازی کنند بسیار مفید است.

سایر مزایای مصرف مکمل گینر

همچنین از مکمل گینر برای افزایش سطح انرژی جسمانی نیز استفاده می شود. به این صورت می توان در عرض چند ما ورزش ها را در حد حرفه ای انجام داد.

بسیاری از ورزشکاران در شروع انجام ورزشات قادر به برداشتن وزنه های سنگین نیستند و یا پس از انجام تمرین به شدت خسته هستند و دچار گرفتگی عضلات بدن می شوند. استفاده از گینر پیش از انجام ورزش آنها را از این مشکلات رها می کند.

مواد تشکیل دهنده پودر گینر

گینر با وجود تمام خواص و مزایایی که دارد ترکیب چندان پیچیده ای ندارد. این مکمل تهیه شده از آب پنیر خشک شده و بصورت پودر درآمده است که ترکیب خارق العاده ای از تمام آنچه بدن و عضلات به آن نیاز دارند می باشد. شما می توانید با مصرف گینر به سرعت عضله سازی کنید. این مکمل هیچ محدودیت مصرفی بین خانم ها و آقایان ندارد و هر دو گروه می توانند با توه به برنامه غذایی و رژیم ورزشی که دارند از این مکمل استفاده کنند.


(0) نظر

چرا زینک مهم است؟

چهارشنبه سوم 6 1400

زینک یکی از فراوان ترین عناصر در بدن انسان است. بعد از آهن زینک بیشترین مقداررا در بدن دارد. طبیعی است که کمبود زینک در بدن می تواند مشکلات بسیاری را ایجاد کند. به همین خاطر استفاده از غذاهای حاوی زینک و همچنین مکمل های زینک و زینک پلاس رواج فراوانی یافته و همواره توسط پزشکان و متخصصان تغذیه و سلامت توصیه می شود. کمبود زینک در بدن علائم خاصی دارد که می توانید بخصوص آن را در پوست مو و ناخن های خود مشاهده کنید.

برای مطالعه مزایای زینک و زینک پلاس اینجا را کلیک کنید.

زینک همچنین بر بینایی، میزان هورمون غده تیرئید، حس چشایی و بویایی و درمان سریعتر بیماری ها، کاهش احتمال ابتلا به بیماری های ویروسی و واگیردار و همچنین بهبود زخم های سطحی و زخم های ناشی از عمل جراحی بسیار کمک می کند. با داشتن چنین مزایایی درمی یابیم که داشتن زینک در بدن به اندازه کافی تا چه حد ضروری است و باید بصورت روزانه زینک را به برنامه غذایی اضافه کرد. چراکه زینک در بدن ذخیره یا تولید نمی شود و باید آن را از طریق رژیم غذایی دریافت کرد.

منابع حاوی زینک

زینک در گوشت قرمز، پروتئین، گوشت سفید و غذاهای دریایی و همچنین در آجیل و محصولات لبنی یافت می شود. همچنین شما می توانید از طریق غلات نیز زینک مورد نیاز را دریافت کنید. سبزیجات زینک ندارند بنابراین افرادی که گیاهخوار هستند باید از منابع دیگری زینک مورد نیاز بدنشان را تأمین کنند. چراکه کمبود زینک باعث کاهش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود. کم خونی، ضعف عضلات، مشکلات گوارشی و پیری پوست از عوارض نرسیدن زینک کافی به بدن است.

مزایای مصرف زینک پلاس

زینک پلاس تشکیل شده از زینک و ویتامنی های ب و C است. مجموعه کامل و عالی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جوانسازی پوست و تقویت مو، زینک پلاس مزایای بسیاری برای بدن دارد و با تأمین ویتامین های مهم و ضروری بدن نقش اساسی در سلامتی جسمانی ایفا می کند. جلوگیری از ابتلا به هپاتیت تا سرماخوردگی ساده همه از مزایای مصرف زینک پلاس است. با خاصیت انتی اکسیدانی که دارد به سلامت سلولها کمک کرده و در درمان بیماری ویلسون نیز مؤثر است.

باعث کاهش التهاب شده و در سنین بالاتر نیز برای تقویت عضلات و مفاصل بسیار مفید می باشد. یکی از عناصر همیشگی در مکمل های سلامندان زینک و ویتامین ب و ویتامین ث می باشد.

(0) نظر
X